Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. 2. 2010

Obrazek

Nejprve nám dovolte přivítat vás všechny v novém roce a popřát vám kupu radovánek s vašimi pánečky. Jak jsme tak koukali tak nás těší, že nejsme jediní u koho to tak trochu zamrzlo, ale to víte u nás je teď na prvním místě jedno pidi stvořeníčko a vše se točí kolem něj. Už jsme se s ním stihli taky seznámit face to face a dokonce nás v dubnu čeká společná dovča tak jsme na to zvědaví.

Nicméně nás uplynulý víkend navštívila super dvojka z Kuřimi Weru a Míša od Sindynky, která bohužel právě kvůli Šimráčkovi musela zůstat doma. No a co se konalo? V pátek se plesalo a v sobotu a neděli výletilo. Sobotní vychajda byla ve velkém stylu ve složení: my dva a páneček, Sindynkovic, Airinkovci, Honza a Angie a Láďa, Péťa a jejich Rex. Řeknu vám teda že my chlapi jsme se v lásce moc neměli, to víte boj o dvě ženský přinesl i natržené Darpovo ucho, ale jinak jsme si prostě užívali. Neděle už byla klidnější jen my (tentokrát šla i panička s mrňouskem) a Sindynkovci. Jak jsme si my i dvounožci celý víkend užili jukněte zde

 

22. 12.

ObrazekTakže milí bafani, kteří k nám ještě čas o času zabrousíte. Chceme s bráchou podotknout, že nás pánečci ještě nehodili do starého železa jak by se mohlo zdát, jen prostě mají teď jiného tvorečka na výchovu. No co si budem povídat, alespoň nás nedrilujou a my si můžem dělat co chceme. Ale zas abychom jim nekřivdili, panička se teď snaží když jí Šimonek usne vyrážet s námi na prochajdu na náš pozemek. Tuhle v tom mrazu dokonce vytáhla i foťák abyste věděli jak vůbec vypadáme. Foto zde.

 

14. 9.

Tak už to vypadá že bohužel marodí i darpíček. Atsek včera dostal antibiotika a bráška je asi vyfásne dneska. No to jsme ale rodinka co. Máma doma opečovává Šimonka a taťulda s náma každý den teď musí jezdit na včeličku. Nejhorší na tom je že máme na nějakou dobu po prochajdách.

 

 

13. 9.

Ahojda kamarádi, tak si představte, že nám Atosek zase onemocněl. Kašle chudinka jako když má zápal plic. Vypadá to psincový kašel, takže dnes večer pojede s pánečkem k panu veterinářovi, aby se na něj podíval. No jsem sám venku a on si hřeje šunky v chodbě, tak mi je fakt smutno, protože nemám s kým dovádět. Snad se z toho bráška rychle vyklube a budem si spolu zase hrát! Teď ještě abych to nechytil od něj já! Tolik jsme se těšili na prochajdu s Airinkovcema a máme po srandě. Takže bafani mějte se bájo a snad bude Atosek brzy fit.

 

30. 8.

Ahoj všichni, tak jak jste si zajisté ráčili všichni už všimnout, tak jsme se rozrostli o jednoho krásného dvounožce. Ještě jsme se s ním neměli čest řádně pomuchlovat, ale to všechno má svůj čas a naše chvilka teprve přijde, jen nevím kdo se na ni těší víc. To víte panička teď nemá času na zbyt, takže naše novinky budou asi dosti okleštěny.

Chceme sem hlavně napsat, že jsme ve čtvrtek podnikli naši první kočárkovou výpravu s Airinkovcema ke Kochánovickým rybníkům a Šimráček spinkal celou cestu,cca 2 hodinky. Panička nic samozřejmě nevyfotila, ale strejda Milan možná nějakou fotečku vykouzlí. Takže zlatíčka mějte se bájo a už se těšíme na další společné prochajdy!!!

Atosdarpáci

 

Naši milovaní kamarádi psí i člověčí,

 

chtěli bychom Vám říct, že vzhledem k blížícímu se termínu (5.8.2009) očekávaného přírustku se pánečci přemístili do Hradce Králové k paniččiným rodičům, aby cesta do zvolené porodnice netrvala moc dlouho. Stará se o nás pánečkova mamka a ob den se na nás jezdí podívat páneček. Proto se prosím nezlobte, že až do odvolání budou naše aktualitky krapet zanedbávány! My jsme psíci rozumní a určitě se s tím popereme, protože nejdůležitější je teď to, aby vše proběhlo bez komplikací a naše nová herní obět byla konečně brzy a hlavně zdravá mezi námi!!!

Takže držte všichni pěsti a pokud bude páník jen trochu schopen, dozvíte se aktuální informace o našem novém přírustku jakmile se vyklube zde! A pokud ne, tak se nezlobte, ale páneček má prostě asi úplně jiné starosti

 

21. 7.

Takže je na čase, abychom zde zanechali pár vět o tom co se u nás za poslední měsíc událo. To víte moc se teď ven nedostaneme jelikož jsme všichni v plném očekávání kdy už panička vyfoukne ten velkej balón co Obrazeksebou pořád tahá. Tudíž naše několikakilometrové prochajdy jsou minulostí a spíše chodíme trénovat aporty. Jeden takový výcvik ale nedopadl moc dobře (teda jak pro koho). Já Atosek jsem zase ukázal jakej jsem nadšenec až se páneček rozhodl, že mě krapet zkrotí. Místo mě ale krotil mnou přetržený obojek, který se mu na voďáku vymrštil přímo pod oko a na pusu, takže vypadal jak kdyby ho zmlátila horda chlapů. Naštěstí už je vše zahojeno a zase vypadá k světu, takže můžem trénovat dál. Budiž mu to ponaučením že mě nemá připínat na voďák, jelikož jsem megasilák a obojek bych zase přerval.

V sobotu 18. 7. jsme se vypravili za Airinkovci a Sindíkovci, kteří trávili společně dovču v Jinolicích. Sraz jsme měli v Dětenicích a všichni se tuze těšili na dlabanech v místní vyhlášené krčmě. Původně nás páneček chtěl nechat doma, ale když viděl ty naše smutné psí oči a k tomu se přidala ještě prosící panička zapluli jsme do autíčka a ani nedutali, aby si to nerozmyslel! Bylo to moc prima strávené odpoledne a my jim tímto za něj moc děkujeme - pár foteček z krčmy najdete u obou vižliček na webu!!!

No a dneska panička zavelela, že se jde aspoň na prochajdu k rybníku, acyhom se osvěžili a trochu se vylítali než zdivočíme úplně. Zítra totiž máme rande s Airinkou, tak aby se nás tryskáčů nevybouřených moc nezalekla. Pár foteček najdete v naší fotogalerii.

 

18. 7.

Kamarádi,

takže Ti z vás, kteří jste netrpělivě a dlouho čekali na fotečky z Krnovského vizslování se můžete pokochat uměním od Martina Štěpanovského právě tady. Tímto Ti Marťásku moc děkujem za zdokumentování parádní užívačky!!!

 

28. 6.

Nedělní užívačka

Obrazek

Jojo v neděli nám přifrčel Pardubicko-Hradecký klan (Airinkovci, Honza s Angie a Láďa, který si jistě po našem mohutném přemlouvání brzy taky nějakého čtyřnožce pořídí viď?) No pokud by se toho náhodou sám nehodlal ujmout, tak kamarádů má kolem sebe dosti, že!!!

Jelikož s paničkou už se daleko nedojde, vzali jsme to jen k našim oblíbených Kochánovickým rybníkům a užili jsme si vážně parádně. Voda a aporty jsou prostě naše. A zvlášť, když se můžeme předvést před tak krásnými vižlími slečnami jako jsou Airinka a Angie.

Pánečci si skvěle poklábosili, probrali snad vše co se dalo a dokonce našli i pár jedlých hub, takže panička byla nadmíru spokojená jelikož prý s klidným houbařským svědomím může jít rodit. No a co si budem povídat-pánečkům ani nám čtyřnožcům se nechtěo po prochajdě domů (zvlášť když jsme se zas tak dlouho neviděli), tak se rozhodlo, že se sjede na nákup a na dvorečku ve Slatiňanech se rozfajruje grileček. No co vám budem povídat, každý si našel svoji oblíbenou činnost. Airinka zalehla k paničce na klín, Darpíček si lehl přímo ke grilu a já Atos se věnoval své mužské povinnosti a dvořil se Angie seč mi síly stačily. No a naši dvounožci si řádně nacpali bříška, svlažili hrdlo vínkem a až když se začlo stmívat vydali se na zpáteční cestu.

Takže neděle přímo pohádková a my vám všem kamarádi naši milí děkujeme za úžasnou společnost a těšíme se že snad ještě nejakou podobnou akcičku do konce července  zvládneme. Na Milanovi fotečky se můžete podívat zde.

 

 

 

 

 

 

19. - 21. 6.

Krnovské vizslování:-)

Obrazek

 

 

 

 

Ještě než se rozepíšu, chtěli bychom mooooc poděkovat našim Krnovským zlatíčkům, za naprosto úžasný, dobrou náladou prolitý a nakonec i počáskem zdařilý víkend. Máme vás rádi bando naše Štěpanovská!!!

Už se nesmírně těšíme až se zase všichni uvidíme, ale to už nás Atosdarpáků bude nejspíš o jednoho více

Konečně se panička dostala k tomu, aby všem příchozím sdělila jak jsme si parádně užili se Štěpanovskou smečkou v Krnově.

Od pátečního rána to sice s paničkou vypadalo dost bledě, ale nakonec zabojovala a cca v 15:30 jsme měli sbalené věcičky v obytném autíčku a mohlo se vyrazit za Křepelkou, Martinem, Péťou, tátou Nickem a strejdou Samem do Krnova. Na místo jsme dorazili kolem 20:15. Pánečci se náležitě přivítali, ale naše očucháníčko face to face raději nechali až na sobotní celodenní výlet. Samozřejmě že po příjezdu nechybělo vínečko, Péti úžasný jahodový dortík a spoustu jiných dobrot po kterých jsme se doslova odkutáleli do postýlek.

V sobotu ráno jsme se všichni posilnili vydatnou snídaní a jelikož se počásko umoudřilo vyrazili jsme na celodenní výlet. Auta jsme nechali kousek za obcí Hěřmanovice a vydali se po zelené a následně po modré turistické značce do obce Rejvíz (bohužel bez pánečka-zůstal v autě a pracoval). Chovali jsme se jako vzorňáci a ikdyž jsme byli čtyři bafani ani jednou jsme na sebe nezabublali. Procházka byla dlouhá cca 5km a vedla přes louky a lesy-prostě paráda. Když jsme došli do cíle, přifrčel i páneček a dali jsme si výborný pozdní oběd, po kterém jsme se opět bez pánečka vypravili stejnou cestou zpátky.

Po příchodu k autům jsme příjemně unaveni odpadli v autíčku a pánečci opět po návratu pokračovali u dobrého vínka, klobásek a sýrů až se jim z toho očička zavřela. Neděle už byla odpočinková a po lehkém obídku jsme se vydali směr Slatiňany.

Foteček se určitě dočkáte, ale mějte srtpeníčko, fotil jen Martin a ten je stejně vytížen jako páneček, takže to chvilku potrvá.

 

13. - 14. 6.

Parádní akcička aneb vižlička na Medlově

Takže milí čtyřnožci i dvounožci,

nejdřív ze všeho nám dovolte za nás Atosdarpáky poděkovat hlavním organizátorům tohoto zdařilého víkendu, a to jmenovitě Verunce od Sindy a Milanovi od Airinky za super nápad a jeho realizaci a samozřejmě i Míšovi za jeho prima pozvánečky!!!

Obrazek

Z původně plánovaného pátku se začátek akce díky počasí musel přesunout až na sobotu, ale i tak jsme si tuhle pohodu v kempu u rybníku Medlov užili všichni jak se patří. V sobotu ráno se přiřítilo k nám na dvůr modré šídlo Airinkovců i s Honzou a Angie a vyrazili jsme všichni společně směr Medlov, kde jsme měli samozřejmě sraz s dalšími aktéry (Sindíkovcema, Verčou a Borou, Danem a Denzlíčkem a Emmiovci). Tohle zdravé jádro zůstalo pod stany až do neděle. Díky jisté indispozici naší paničky jsme raději vytáhli obytné autíčko a trhali partu, ale ostatní prominuli že. V sobotu se ale ještě přijeli podívat Janča s Barníkem a Andy s Miou a Dustíkovci, kteří dorazili z nedaleké chaloupky i v neděli.

Po mohutném přivítání a nacpání panděr (samozřejmě že největší ho měla zase naše panička) se vyrazilo na vyhlídku "Pasecká skála" krásnou přírodou. Po návratu kluci posháněli dříví, roztopil se ohýnek i dva grilečky a večeře se mohla podávat. Nu co vám budem povídat - jedlo se, pilo a zpívalo dlouho do noci a co bylo hlavní panovala neskutečně skvělá zábava.

V neděli dopoledne se po snídani prímově lenošilo u vodičky až do oběda a my bafani jsme si parádně užívali koupačku v rybníku (někteří si občas hodili nějaký spurt za kačenkama) a taky to že se zase všichni po dlouhé době vidíme. Odpoledne s vyrazilo na kratší prochajdu k rybníku Sykovci, kde již někteří bohužel chyběli, ale i tak to byla paráda. Sluníčko šajnovalo a my čtyřnožci jsme byli zase středem pozornosti všech kolemjdoucích. Po návratu z prochajdy nastolo bohužel smutné loučení, ale všichni věříme že se co nejdřív zase všichni uvidíme, jen nás možná už bude o jednoho dvounožce víc.

Co dodat na závěr, snad jen děkujeme že vás všechny máme a známe a že se naše parta neustále rozšiřuje o nové nadšence!!!! Moc se těšíme na další společně strávené výlety.

Jako pánečci těch našich dvou neunavitelných stvoření vám chceme milí čtyřnožci poděkovat, protože jsme o nich dnes celý den nevěděli což se jen tak nestává.

Fotky z tohoto úžasného víkendu najdete zde a samozřejmě i u našich kamarádů Airinkovců, tety Andy s Miunkou, Janči s Bárníkem a Verči s Borinkou.

 

3. 6.

Obrazek

Přátelé, kamarádi,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po delší odmlce se opět hlásíme s novinkami. Bohužel v poslední době nebyl na velké procházkování vůbec čas, jelikož z pánečků se stali nejdřív marodi, a pak to pokračovalo u Davida velkým pracovním vytížením (mimochodem ještě neskončilo) a panička se nám prostě krapet zvětšuje a sama užObrazek se s náma bojí chodit, aby Šimráček nevykouknoul na svět o moc dřív někde v lese. To víte musí hlídat a opečovávat toho prdíka co jí roste v bříšku jak divej a prý ji občas taky umí pěěěkně potrápit.

No ale ve středu se konečně uskutečnilo dlouho plánované setkání s našima miláčkama Airinkovcema (všichni jsme hudrovali, že takhle dlouho se nevidět byl teda vrchol drzosti). Dokonce i páneček se urval a vyrazil si s námi vyčistit hlavu k rybníkům. Asi si dovedete představit jak vypadá taková nevybouřená vižla po měsíci a ještě ke všemu když jí přijede krasavice jako Airinka. Tentokrát nikdo kromě paničky nebral foťák, takže něco málo foteček, ale nečekejte zázraky. Hlavní je abyste viděli, že se máme dobře a pánečci taky.